Біля Арени Львів відкриють багатофункціональний комплекс

У Львові будуватимуть багатофункціональний громадський комплекс. Ідею та концепцію проекту представили сьогодні ініціатори проекту. Комплекс включатиме концертний зал, виставковий центр та універсальну спортивну арену. Ініціатори проекту вже проводять перемовини з іноземними операторами щодо обслуговування роботи комплексу.

Про це 24 вересня на прес-конференції повідомив Почесний президент асоціації імплантологів України, громадський координатор проекту багатофункціонального комплексу Мирон Угрин.

Він розповів, що при організації масштабних стоматологічних конференцій у Львові зіткнувся з проблемою, що банально немає місця для їх проведення. «Здебільшого, це пристосовані для таких потреб приміщення. Але для двох тисяч осіб немає конференц-залу, немає залу, щоб нагодувати 2 тис. людей», – зазначив Мирон Угрин.

Відтак, за його словами, виникла ідея збудувати у місті, на території біля стадіону «Арена Львів», великий багатофункціональний комплекс, який включав би концертний зал, конгрес-хол, виставковий зал, спортивний комплекс (в тому числі з гірськолижним спуском) тощо.

«У своїй концепції ми взяли за аналоги відомі комплекси в Росії та світі. Ми звернулися до міської влади про включення такого об’єкта в план розвитку територій», – сказав Мирон Угрин. Він додав, що концепцію вже обговорили в ділових колах і її підтримують не лише медики, але й Торгово-промислова палата міста, Форум видавців, вчені тощо.

На запитання ZAXID.NET про те, чи є інвестори, які зацікавлені у будівництві такого комплексу інвестори, Мирон Угрин відповів: «Ми ведемо переговори про можливу участь операторів та інвесторів у розвитку такого центру. Працюємо з сенатором Польського Сейму, який займається інвестиціями. З його слів, ліві потрапляє в ту прикордонну зону, яка цікава європейським інвесторам».

Щодо гарантій, які хотіли б отримати інвестори в Україні, то це, з його слів, стабільність в політиці та економіці, а також чіткі рішення щодо земельних питань.

Представник ініціативної групи Ярослав Галицький розповів, що будівництво такого комплексу дасть змогу краще розвивати транспортну інфраструктуру міста. «Міста-організатори великих конференцій починають заробляти навіть більше, ніж самі організатори таких заходів», – сказав він.

За його словами, наприклад, гості стоматологічних конференцій залишають у місті за 2-3 дні близько 500 євро.

Як інформував ZAXID.NET, раніше міський голова Львова Андрій Садовий заявляв, що до 2016 року у Львові збудують концертний хол.

Нагадаємо, до Чемпіонату Європи з футболу 2015 року у Львові збудують спортивний комплекс біля нового стадіону.

Архіви