Авто в заступниці начальника Жовківської виконавчої служби вилучили через сімейний конфлікт

9 серпня у Львові патрульна поліція зупинила автомобіль заступниці начальника Жовківської виконавчої служби Ярини Коротовської. За її словами, ситуацію, в яку вона потрапила, спровокував її чоловік, з яким Ярина Коротовська зараз розлучається, аби забрати в неї авто.
Про це сьогодні, 22 серпня, під час прес-конференції на тему: «Правда про небачені статки, нашу поліцію та розлучення по-львівськи. Екс-дружина контрабандиста свідчитиме в прокуратурі», яка відбулася у Львівськму прес-клубі, повідомила заступник начальника Жовківського відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярина Коротовська.
За словами Ярини Коротовської, Юрій Коротовський зараз офіційно перебуває в декретній відпустці із догляду за дітьми. Але діти живуть з нею. Ярина Коротовська не заперечує, щоби батько бачився з дітьми. Тож, того дня він забрав дітей на кілька годин. А ввечері Ярина Коротовська їхала, аби забрати дітей додому.
– На паркові на площі Міцкевича не було місця, тому я ввімкнула аварійку та запаркувала своє авто поруч з іншими автомобілями. Тут до мене зателефонував мій чоловік і запитав, на якій я – машині. І раптом до мене під’їжджає патрульна поліція. Він сказав мені, що я припаркувалася в недозволеному місці. Взяв мої права та техпаспорт, сів у своє авто і зачинився зсередини, – Ярина
Коротовська стверджує, що аж через сорок хвилин патрульний поліціянт вийшов з машини і запропонував проїхати до Сихівського райвідділу до слідчого. 
Спочатку водійка погодилася на це. Але дорогою зателефонувала своєму адвокатові. Тому зупинилася біля «Сільпо» на Сихові і почала вимагати пояснень.
Про те, що в цій історії зацікавлений її колишній чоловік, вона здогадалася тоді, коли приїхав евакуатор, а евакуацією керував саме він. 
За словами адвоката Андрія Сеньківа, це вже не вперше Сихівський райвідділ вилучає саме цей автомобіль.
– Тоді ми оскаржили це вилучення. Слідчий навіть не з’явився до судового засідання. І 7 липня суд зобов’язав повернути транспортний засіб моїй клієнтці. А 9 серпня працівник патрульної служби без будь-яких пояснень вилучив у неї свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. І він змусив її керувати автомобілем без документів. Він примусив Ярину порушувати правила дорожнього руху, – пояснює адвокат.
І, хоча Ярина Кротовська не доїхала до райвідділу, до неї таки прийшов слідчий, який надав ксерокопію останньої сторінки ухвали суду про забезпечення позову.
– І сказав, що на цій підставі він забирає авто для порушення кримінальної справи. Ми звернули увагу, що ухвала про забезпечення позову в цивільному спорі між громадянами не виконується силами слідчого чи поліції. Це має робити виконавча служба, – пояснює Андрій Сеньків.
Проте евакуатор все одно відвіз авто у невідомому напрямку. А дії поліції адвокат вже оскаржив.
Ярина Коротовська зізналася, що дуже шокована діями свого колишнього чоловіка, який на очах у їхніх спільних дітей керував вилученням автомобіля. Вона стверджує, що це авто – єдине спірне майно подружжя. Тому що квартира і будинок належить її батькам і були куплені до того, як вона почала працювати у виконавчій службі.
Архіви