Аніс переспіває у Львові кавери Джо Кокера

1 березня у Львівській філармонії відбудеться кавер концерту Джо Кокера, який він давав у 2013 році у Кьольні. Цього разу всесвітньо відомі кавери цього співака виконають «Lviv Jazz Orchestra» та фіналіст проекту «Голос країни» Аніс Еттаєб.

Про це сьогодні, 6 лютого, під час прес-зустрічі на тему:  «Перший сольний проект Юрія Григораша «Від класики – до джазу», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив співак Аніс Еттаєб.

За його словами, він вперше почув Джо Кокера в Тунісі.

– У 2001 році, коли Джо Кокер виступав у Тунісі, мій тато взяв мене на його концерт. Я послухав і сказав: «Це те, що я хочу робити». Мені сподобалося, що Джо Кокер збудував свою кар’єру на кавері. І я вже сім років у Львові працюю з гуртом «Кавер джем», – розповідає він.

За словами продюсера «Lviv Jazz Orchetrsa» Петра Луцишина, Джо Кокер – це людина, яка з чужих нехітів зробила надбання в музиці в світовому масштабі. Тому він передбачає, що кавери на кавери цього відомого співака матимуть комерційний успіх.

– Я роблю такі висновки з того, як дуже активно продають квитки на концерт, – каже він.

Також імпресаріо сказав, що хлопці активно колядували під час різдвяних свят, тож грошей, аби організувати концерт, заробили.

Архіви