Анатолій Гриценко у Львові представив свого міністра оборони

Міністром оборони у разі перемоги Анатолія Гриценка на виборах Президента України стане Іван Апаршин.

Його під час прес-конференції у Львівському прес-клубі представив кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко.

Іван Апаршин є військовим експертом, колишнім директором департаменту воєнної політики Міноборони та головним інспектором Міноборони. Він також був начальником управління оборонної та безпекової політики секретаріату Кабінету міністрів. 

Анатолій Гриценко так охарактеризував Івана Апаршина: 

«Армію знає досконально – від тактичного до стратегічного рівня. Обіймав командні та штабні посади: від командира взводу, роти, полкової ланки до військової ставки, Генштабу і Міноборони. Добре розуміється в питаннях мобілізаційної підготовки, законодавчого і ресурсного забезпечення Збройних Сил та інших силових структур. Гідна професійна освіта: загальновійськове командне училище, Академія імені Фрунзе, Національна академія оборони України. Магістр державного військового управління, полковник запасу».

Нагадаємо, раніше Анатолій Гриценко представив потенційного очільника СБУ зі своєї команди – це Віктор Трепак, який працював на посаді першого заступника голови цієї структури. До виборів кандидат у Президенти представить усіх тих, хто очолить ключові відомства у разі його перемоги. Для нього – це принципово, бо за словами Гриценка, потенційний глава держави не повинен приховувати тих, з ким буде змінювати країну. 

Гриценко закликав політиків, які балотуються на пост Президента України, публічно називати кандидатів на посади міністрів закордонних справ, оборони, Генерального прокурора, голів Національного банку, СБУ. 

Архіви