Акція «Великдень разом» буде об’єднавчою для молоді сходу і заходу України

У Донецьку позитивно ставляться до Львова 80% опитаних мешканців, у Львові до Донецька – 88%. Такі цифри випливають із результатів соціологічного дослідження фонду «Громадська думка», – повідомив Віктор Біщук, член проводу ЛКО «Народний рух України» під час засідання Прес-клубу «Як націоналізувати українську державу: якщо світоглядні відмінності між заходом та сходом країни є непримиренними за результатами соціологічних досліджень».

«Найбільша подія, яка принесла об’єднавчу користь українському народу,– не приїзд політиків різного штибу, а соціальна акція – «Різдво разом». Люди, яка приїхали з Луганська в Західну Україну, за 2-3 дні змінювали погляди про цей край. Кілька тисяч молодих осіб цьогоріч візьме участь у акції «Великдень разом», – поінформував Віктор Біщук.

На думку політика, спільні речі треба шукати в майбутньому, а не в минулому, яке сягає корінням у різні для сходу та заходу України історії та геополітичні умови.

Але щодо мови компромісів не може бути, вона – один із атрибутів держави. Без мови можна збудувати потужну економічну країну, але вона не буде українською, – переконаний Віктор Біщук. 

Архіви