98 дітей та підлітків з Луганської області вивезено до оздоровчого закладу у Львівські області

Фонд народонаселення Організації Об’єднаних Націй (ФНООН) у співпраці з Міністерством соціальної політики України взяв на себе витрати, пов’язані з перебуванням 98 дітей та підлітків з Луганської області та супроводжуючих осіб в оздоровчому закладі «Царинка» біля містечка Славське, Львівської області.

Переважно це молодь та підлітки з соціально незахищених сімей із тих районів Луганської області, що входять до зони Антитерористичної операції (АТО).

Вони проведуть 18 днів в оздоровчому дитячому таборі, де пройдуть курс психологічної реабілітації та набудуть навичок безпечної поведінки в рамках освітнього курсу «Дорослішай на здоров’я», організованого ФНООН. В рамках курсу з молоддю Луганщини працюватимуть досвідчені психологи і тренери. Діти та підлітки відвідають визначні місця західної України, матимуть змогу поспілкуватися зі своїми ровесниками, взяти участь у конкурсі малюнків.

Крім цього, ФНООН у співпраці з благодійної організацією «Карітас України» надав пакети гігієнічних засобів і товарів першої необхідності для 400 сімей тимчасово переміщених осіб з регіонів АТО для розповсюдження через 6 регіональних осередків «Карітас України» у Львівській та Івано-Франківській областях.

2 липня ц.р. Представник ФНООН в Україні пані Нузхат Есан відвідає Львів і Львівську область. Пані Есан планує поспілкуватись із молоддю Луганщини у таборі «Царинка», а також передати дітям та підліткам сувеніри (футболки, кепки, канцелярське приладдя, гігієнічні засоби) і подарунки для переможців конкурсу дитячого малюнку. Того ж дня пані Есан відвідає один із центрів «Карітас України» у м. Дрогобич.

Контактна особа: Олена Кулик, спеціаліст з питань зв’язків з громадськістю та ЗМІ ФНООН ([email protected]; +38 (050) 4144408, (044) 2530053).

Довідка:
Фонд народонаселення ООН – це міжнародна агенція з розвитку, метою якої є світ, у якому кожна вагітність є бажаною, кожні пологи безпечним і потенціал кожної молодої людини реалізований.
ФН ООН розпочав свою роботу в Україні в 1997 році. З 2012 року ФН ООН реалізовує другу Програму співробітництва з Україною, яка здійснюється за трьома взаємопов’язаними напрямками:
Репродуктивне здоров’я та права,
Народонаселення та розвиток,
Гендерна рівність.

Архіви