Звіт депутата Курчика

Тарас Курчик

Сьогодні, 20 вересня, в рамках двотижневого інформаційного марафону звітів депутатів місцевих рад Львівщини, який організував Прес-клуб, відбувся відео-звіт депутата Львівської обласної ради від Народного Руху України Тараса Курчика.

Тарас Курчик зазначив, що є молодим депутатом за своїм досвідом, тому вирішив депутатську діяльність чітко прев’язати до свого округу. Депутат вивчав ті проблеми, які є на окрузі, щоб знайти шляхи їхнього вирішення.

Тарас Курчик розповів: “Перш за все я вирішив вивчити проблеми людей, які б мали мати найбільшу підтримку, найбільшу захищеність, найбільшу допомогу та увагу. Це наші інваліди. На жаль, вони сьогодні соціально незахищені. Тому коли я вивчив проблеми людей з особливими потребами, то одним з найважливіших виявилось питання інвалідних візків.

Якщо ж почати з останніх подій, то я дуже радий, що вчора мені вдалось вручити, подарувати ці візочки, які я збирав кілька місяців і звертався до своїх знайомих у різних країнах, в яких я побував зі своїми концертами. І такі люди знайшлися. Сьогодні я дуже вдячний громаді Нью-Джерсі, яка відгукнулася і подарувала 12 візочків нашим дітям-інвалідами. І вчора в Дрогобичі ці діти отримали нові візки.

Також звернулось до мене Товариство сліпих. Це люди, які потребують великої уваги. Та, на жаль, вони її сьогодні не отримують. Тому я теж буду працювати над тим, щоб забезпечити цих людей тими необхідними речами, які вони потребують”.

Також Тарас Курчик додав: “Депутат, який вибраний своїми краянами сьогодні повинен використовувати всі свої можливості, щоб якнайбільше принести користі на своєму окрузі. На жаль, так буває, що ми часто чуємо дуже гарні фрази під якими немає конкретних справ, яких сьогодні дійсно потребують люди. Так як моє життя пов’язане з мистецтвом, то я вирішив своє мистецтво поставити на користь свого округу.

Щодо останніх акцій, які я провів, то всі ми знаємо, що в Дрогобичі є дерев’яна церква Св. Юра XV – XVII ст. Це перлина не тільки Дрогобиччини чи Львівщини, це світова перлина. Та сьогодні в цій церкві, яка простояла багато століть і витримала різні тоталітарні режими, протікає основний купол, а внаслідок цього починають отікати фрески та ікони. Я вдячний депутатам комісії з питань культури, духовності, засобів масової інформації та культурної спадщини, членом якої я є, за те, що ще з червня ми били тривогу і казали, що треба виділяти кошти і негайно приступати до реставрації. 300 тис. грн , які мають бути виділені на реставрацію нашої церкви ми вже знайшли. Та кожен має на своєму рівні зробити щось особисто, тому я дав благочинний концерт в Дрогобичі, всі кошти з якого пішли на реставрацію церкви Св. Юра. Я дякую всім, хто відгукнувся, всім, хто прийшов. Вже два тижні, як відбувся концерт, а люди все продовжують приносити кошти. Ми зібрали 22 тис. грн на початкову негайну реставрацію, а далі вже підійдуть кошти з обласного бюджету. Зазначу, що завдяки церкві Св. Юра ми зможемо приймати людей, туристів з усього світу”, — підкреслив депутат.

Також Тарас Курчик розповів, що разом з іншим депутатами обласної ради активно працює над вирішенням проблеми поганих доріг на Дрогобиччині.

Крім цього Тарас Курчик допоміг Бориславській дитячій лікарні і важкохворим дітям в Яворові та Новояворівську.

Тарас Курчик зауважив, що продовжуватиме намагатись вирішувати проблеми людей у своєму окрузі, а також залучатиме іноземні інвестиції для всієї Львівщини.

Архіви