Журналістам розкажуть про земельну реформу в Україні

6 березня Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «АгроІнвест» проводить одноденний медіа-захід. Місце його проведення – м. Львів , пл. А. Міцкевича, 1, готель "Жорж", конференц-зал.

До участі в тренінгу  просимо зголоситися до 15.00 1 березня за тел.: 235-77-90, 067-670-77-30 або pressclub.pressclub.lviv.ua 

Журналістам з районів буде оплачено проїзд.

Медіа-захід проводиться спільно з Національним прес-клубом «Українська перспектива» (м. Київ), Львівським, Івано-Франківським та Ужгородським прес-клубами. До участі у ньому запрошуються журналісти Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Медіа-захід складається з презентації проекту USAID «АгроІнвест»,творчого конкурсущодо обізнаності журналістів про земельну реформу, тренінгу та прес-конференції.

Назва тренінгу: «Тематична сегментація як засіб організації високоефективної роботи журналістів»

Під час тренінгу журналісти дізнаються про особливості, переваги та недоліки подієвої і малоподієвої журналістики, про здатність тематичної сегментації забезпечити планомірне, повноцінне та об’єктивне висвітлення земельної теми, яка належить до числа найактуальніших, про спроможність тематичної сегментації значно полегшити формування довготермінових та короткострокових інформаційних кампаній, до розробки та втілення яких часто вдаються громадсько-політичні та ділові ЗМІ.

Тема прес-конференції: «Як розгортатиметься в Україні земельна реформа після набуття чинності закону «Про ринок земель»?»

До участі в прес-конференції у якості доповідачів запрошені представники Проектів USAID «АгроІнвест» та ЛІНК, Державного агентства земельних ресурсів України, Головного управління агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації та незалежні експерти.

Журналісти забезпечуються роздатковими матеріалами. Організатори заходу беруть на себе вирішення питань, пов’язаних з харчуванням. Зокрема, по завершенні заходу відбудеться фуршет.

Програма заходу

11.00 – 11.30        Реєстрація преси, сніданок

11.30 – 12.00         Презентація Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «АгроІнвест»

12.00 – 12.30         Творчий конкурс щодо обізнаності журналістів про земельну реформу

12.30 – 12.40         Перерва

12.40 – 14.10         Тренінг «Тематична сегментація як засіб організації високоефективної роботи журналістів»

14.10 – 15.00        Перерва на обід

15.00 – 16.30         Прес-конференція на тему: «Як розгортатиметься в Україні земельна реформа після набуття чинності закону «Про ринок земель»?»

16.30 – 17.00        Фуршет, вирішення організаційних питань

До участі в тренінгу просимо зголоситися до 15.00 1 березня за тел.: 235-77-90, 067-670-77-30 або pressclub.pressclub.lviv.ua

Журналістам з районів буде оплачено проїзд.

Архіви