Жукровський віддав антикварні меблі з кімнати відпочинку начальника юстиції молодятам

Усі меблі з потаємної кімнати, які залишилися від попередніх начальників обласного управління юстиції, новопризначений в.о. начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський вивіз в центральний РАЦС.

Про це він повідомив сьогодні, 10 липня, під час прес-конференція на тему:
«Кадрові ротації в ГТУ юстиції у Львівській області: скандальні звільнення та оновлення системи органів юстиції», яка відбулася у Львівському прес-клубі.

– Якщо раніше попередні керівники тут відпочивали, пили каву, вживали алкогольні напої, то тепер будь-яка молода людина, яка одружується, може собі в РАЦСі присісти, помилуватися гарним антикварним креденсом і почекати своє черги чи пофотографуватися, – каже Ярослав Жукровський.

Що стосується самої кімнати в приміщенні юстиції, то тепер вона цілком відгороджена від кабінету начальника.
– Вона зараз абсолютно порожня, туди завезуть звичайні офісні меблі і потаємна кімната для відпочинку перетвориться на звичайний робочий кабінет когось зі співробітників юстиції, – каже він.

Єдиний комфорт, який залишив собі Жукровський, – це душ. Оскільки, за його словами, працювати йому доводиться набагато довше і більше, ніж триває звичайний робочий день. Тим паче, що за ці два місяці він брав участь у знесенні незаконних будівель чи навіть брався за лом, аби виконати законні рішення суду. 

Також він стверджує, що особисто відповідає на телефонні дзвінки. Отож, якщо громадянин має скаргу, пропозицію чи бажає повідомити про факти зловживань, він може звернутися за електронною поштою або безпосередньо телефонувати Жукровському на мобільний телефон. Якщо не враховувати, як він каже, «лірики», то цілком адекватних дзвінків з проблемами та скаргами він отримує в день до 20-30.

– Цей мобільний телефон завжди зі мною, він не переадресовується на жодних помічників. І завдяки цьому я маю завжди свіжу інформацію, що діється у сфері юстиції: де нотаріальні контори не працюють, де державні виконавці ставляться некоректно до виконання своїх посадових обов’язків. І, відповідно, я можу миттєво реагувати, – каже він.

Писати звернення можна на електронну адресу [email protected]

Дзвонити 067 380 15 05, питати Ярослава Івановича. 

Архіви