Земельні паї на Львівщині отримали понад 48 тисяч осіб

"Станом на 6 липня на території Львівської області кількість громадян, які отримали земельні паї за державними актами на землю, становить 48 636 осіб", – повідомив 13 липня під час засідання прес-клубу у Львові заступник голови Львівської ОДА Ярослав Панюра.

За словами Ярослава Панюри, загалом отримали сертифікати на землю 324 002 особи на Львівщині. Оформили державні акти замість сертифікатів 271 046 власників сертифікатів на земельні паї (84%), з них отримали такі акти 240 854 особи (74%).

Як наголосив в.о. начальника Головного управління Держкомзему у Львівській області Микола Пшевлоцький, до листопада 2009 року питання видачі державних актів замість сертифікатів на паї буде залагоджено.

"Однак земельна реформа – це не лише виготовлення державних актів на земельні паї. Це лише створення передмов для повноцінної земельної реформи, для організації оптимального землекористування", – наголосив Микола Пшевлоцький.

Також Пшевлоцький зазначив, що згідно з указом Президента уже довгий час залишається незмінною вартість виготовлення державного акта на землю – 150 грн. він наголосив на необхідності перегляду цього показника.

Zaxid.net

Архіви