Завтра Садовий і його заступники мусять приїхати в Ратушу на роверах

Європейський тиждень мобільності у Львові – добра нагода для чиновників показати особистий приклад використання двоколісного транспорту і похвалитися купленими велосипедами за свої кошти.

Завтра, у п’ятницю, розпочнуться заходи, приурочені до Європейського тижня мобільності у Львові: велоквести, вимірювання забруднення повітря, йога-марафон, дитячі велозабави, веломода, спортивні змагання та навчальні тренінги і лекції. Для такої великої кількості подій завжди потрібна допомога енергійних людей, тому відділ промоції міста шукав і ще розшукує тих, хто б допоміг провести ці заходи на високому рівні. Контактну інформацію просять надсилати на електронну адресу: mobility@city-adm.lviv.ua1, вказавши ім’я і прізвище, номер телефону, e-mail і вік. Чекають також дзвінків за номером 297 57 80. Додаткову інформацію про тиждень подають на сайті www.mobility.lviv.ua.

"У бюджеті Львова на 2013 рік не передбачено жодних видатків на організацію і проведення Європейського тижня мобільності. Усі заходи і проекти у рамках тижня мобільності профінансуються виключно за позабюджетні кошти. Проект "Велосипедом на роботу" є повністю безкоштовним, оскільки до виготовлення відеороликів залучаються волонтери, а розміщуються ролики виключно на безкоштовних сайтах мережі Інтернет". 

Так директор департаменту "Адміністрація міського голови" Андрій Москаленко відповів на запит Львівського прес-клубу щодо джерел фінансування Європейського тижня мобільності у Львові. 

Обіцяв цього року міський голова Андрій Садовий пересадити своїх заступників на велосипеди, придбані не за бюджетні кошти, а за їхні власні, тож схоже, що дотримує його. Цікаво, чи всі члени виконкому, які працюють у Ратуші, приїдуть завтра на площу Ринок на роверах?

Архіви