Засадний каже, що Львів випереджає графік УЄФА з підготовки до будівництва терміналу

Львів не має боргів за будівництво у місті стадіону до «Євро-2012», а будівництво стадіону у Львові не зупинялося. Про це сьогодні, 13 листопада, під час відеомоста із Києвом щодо підготовки Львова до «Євро-2012» повідомив директор департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Олег Засадний.

«Жодних боргів по стадіону немає. Станом на сьогоднішній день освоєно і проплачено 80 мільйонів гривень. З них 10 мільйонів авансом на закупівлю матеріалів», – сказав Засадний.

Він повідомив, що Львів отримав із держбюджету на будівництво стадіону у Львові 50 мільйонів гривень.

«На будівництві злітно-посадкової смуги у аеропорті «Львів» також немає боргів. Там генеральним підрядником є «Азовнітекс», а його підрядною організацією є «Альтіс-холдинг». Наскільки я знаю, перед ним боргів теж немає», – сказав Засадний.

Водночас, за словами Засадного, на стадіоні станом на сьогоднішній день проводяться «проектні роботи, яких не видно через екран, але ці роботи є найважливішими для міста».

«Ми спеціально не пришвидшуємо робіт на будівельному майданчику до отримання результатів експертизи проектів будівництва стадіону. Сьогодні на стадіоні працює 50 чоловік, які працюють на фундаментах західної трибуни. Це там, де приміщення надаватимуться футбольним командам, 15 тисяч квадратних метрів. Роботи на стадіоні не зупинені», – сказав Засадний

Архіви