Зарплати людей Садового мінімум у 10 разів перевищують середню зарплату у промисловості

За 2019 рік міський голова Андрій Садовий разом із заступниками отримали понад 5 млн. 766 тис. грн заробітної плати. А на початку 2020 року заступникам мера знадобилося ще й 527 тис. 500 грн матерільної допомоги з міського бюджету.

Такі числа озвучив народний депутат України Олег Синютка, кандидат на посаду львівського міського голови, пише DailyLviv.

– Львів – безумовно європейське місто, яке ми любимо і яким пишаємось. Але у Львівській міській раді процвітає зовсім не європейське куміство і пострадянська система у формуванні чиновницьких зарплат, – сказав він у Львівському пресклубі. – Для багатьох людей у місцевій владі мерія стала місцем легкої наживи. Ми бачимо піклування «про своїх», а не про всіх.

Все згідно з гаслом «свій до свого по чуже», аби якомога глибше залізти до до кишені львів’ян.

За інформацією із відкритих джерел (декларації про доходи чиновників за 2019 рік на сайті НАЗК), торік Андрій Садовий на посаді мера заробив 1 млн грн, а його заступники – від 368 тис. грн до 818 тис.грн. Крім того, заступники міського голови отримують ще й разові премії по 200 тис. грн. Проста арифметика показує, що зарплати людей із команди Садового як мінімум у 10 разів перевищують середню зарплату у галузі промисловості.

– Я щиро не розумію, який подвиг має зробити чиновник у Львові, щоб його так щедро преміювали, – зазначив Олег Синютка. – І я також упевнений, що міському голові не потрібно аж сім заступників. Я би обійшовся чотирма: з фінансово-економічних питань, з містобудування та архітектури, з питань житлово-комунального господарства і гуманітарної політики. Інших трьох потрібно скоротити – для міста це буде лише полегшенням.
У випадку перемоги Олега Синютки на виборах, він обіцяє формувати чиновницькі зарплати відповідно до можливостей бюджету та реально виконаного обсягу робіт. Відтак, скоротиться розрив між зарплатами вищого керівництва та іншими працівниками міської адміністрації. А львівські комунальні підприємства стануть беззбитковими, адже заощаджені кошти розумно скерувати на їхній розвиток. Частину цих грошей Олег Синютка також пропонує скеруватии на програму «Реалізуй себе у владі» для стажування молоді.

Додамо, Садовий уже заробив посаду в Синютки.

Відео: Львівський пресклуб

Архіви