Закон про вибори є політтехнологією ліквідації будь-якої опозиції – Корнат

Голова ЛКО НРУ Андрій Корнат вважає найбільшою політтехнологією влади закон про вибори. Про це він сказав на засіданні незалежного громадського прес-центру "львівський вибір 2010" сьогодні.

«Весь закон про вибори – це і є політтехнологія ліквідації будь-якої опозиції, а також опозиційних сил, чи то є партія «Батьківщина», чи це є політичні суб’єкти такі як Василь Куйбіда…», – сказав він.

«Вони будуть йти до кінця, будуть знімати з реєстрації. А ми будемо далі толерувати, у спокійний виважений тон дивитись як суди розглядають процеси, приходе Денькович, не приходе… Шановне товариство, на Майдан, палі в руки, буками треба вітати ці всі ініціативи», – наголосив Корнат.

За його словами, якщо народ України не зрозумів, що він є господарем цієї землі, то молоде покоління вже завтра може залишити цю країну.

«Або ми будемо діяти адекватно до таких викликів і таких технологій, які нам сьогодні пропонує влада, і ставити її на місце, або ми будемо толерувати і жити за законами, які вони нам пропонують…», – підкреслив він.

Архіви