Тимошенко виступить на з’їзді Європейської народної партії щодо тиску влади на «Батьківщину»

Сьогодні голова ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко виступить у Брюселі на з’їзді Європейської народної партії щодо спроб влади виключити окремі осередки партії з виборчого процесу.

Про це повідомив голова Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» Роман Ілик на засіданні незалежного громадського прес-центру "Львівський вибір 2010" сьогодні.

«Проблеми львівської «Батьківщини» будуть відомі і Європі. Ми не можемо стояти осторонь демократичних процесів, які сьогодні відбуваються в Україні», – сказав він.

Роман Ілик нагадав, що Європейська народна партія (ЄНП) у своїй резолюції засудила втручання держави Україна у внутрішні справи партії «Батьківщина». Його також здивувала заява заступника глави Адміністрації Президента Ганни Герман про те, що при прийнятті такого рішення на Європейську народну партію тиснули.

«Якщо тиск відбувається в Україні на партійні організації, то він аж ніяк не може відбуватися у Європі. Представників Європейської народної партії чи керівництво Єврокомісії в якийсь спосіб хтось підкупив чи як? Не зрозуміле звернення речника президента».

Архіви