Закон для «стукачів»: у Львові роз’яснили нюанси «Закону про РРО», де йдеться про кешбек

Привід для наклепу і нагода знищити конкурента – такі ризики вбачають підприємці у тій частині «Закону про РРО», яка гарантує покупцям компенсаці частини вартості за товари, придбані без видачі їм фіскального чеку.

– Це чудова можливість оббрехати, спаплюжити чиєсь ім’я, – вважає Сергій Доротич, керівник Всеукраїнського руху #SaveФоп. – Хтось скаже, що він купив у мене товар, а я не видав йому чек. У той час, поки оскаржуватиму його брехливу заяву і доводитиve, що я, даруйте, не верблюд, мені тимчасово заборонять торгуватиЮ і я зазнаю збитків. А конкурент, який підіслав цього «покупця», або ж кримінальний елемент, що працює на чиїсь інтереси, або просто нерозумний «жартівник» у цей час радісно потиратиме ручки.

Цю думку поділяє Владислав Орлов, співорганізатор Всеукраїнського руху #SaveФоп:

– Таку статтю закону могла породити тільки хвороблива уява спадкового «стукача», чий дідусь свого часу натхненно писав доноси на сусідів в НКВС або КДБ. Як гидко: заохочувати українців грішми до того, щоб «стукали» одне на одного. До чого нинішня влада доводить країну? Я не хочу жити у суспільстві сексотів. І це ще одна з причин, чому 3 листопада я разом з іншими підприємцями буду в Києві на акції протесту «Податковий Майдан 3:0»  – сказав він.

Ця інформація була озвучена у Львівському пресклубі 20 жовтня під час пресконференції “Податковий майдан. Версія 3.0”

Львівські підприємці мобілізуються на акцію протесту 3 листопада”.

У Львові попередили про подорожчання найнеобхіднішого з 1 січня, якщо влада не скасує закон про податки для ФОПів.

Архіви