За корупцію можна засудити всю фракцію Рибакова, – Г. Москаль

Гіпотетично з усіх депутатів Верховної Ради нині за корупцію можна засудити всю фракцію Рибакова «Реформи заради майбутнього». Про це сьогодні, 2 березня, під час прес-конференції-відеочату повідомивперший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадій Москаль.

За його словами, нині фракція має кличку «чікі-пікі». Коли вони переманювали до себе Романа Забзалюка , його запевняли, що все буде «чікі-пікі». Так в парламенті їх і прозвали.

«Всі, що нині зрадили виборців, всі, що перейшли на сторону режиму Януковича і парламентськоїтак званої більшості, яка складається з «Партії регіонів», «Комуністичної партії України», «Блоку Литвина» та «Єдиного центру» Віктора Балоги, підлягають відповідальності за політичну корупцію», – зазначив Геннадій Москаль.

За його словами, міжнародні експерти радили ввести поняття «корупція» в Кримінальний кодекс України. Вони наголошували на тому, що слід встановити кримінальну відповідальність за корупцію й ввести таке поняття як «політична корупція».

Як зазначив Москаль,нинішній Кримінальний кодекс України не говорить нічого про те, що таке корупційнео діяння. Влада твердить, що от, мовляв, маєте поняття «хабар», чого вам ще треба.

«Хабар – це є хабар, а корупція – це корупція. Це зовсім різні речі», – наголосив Геннадій Москаль.

Архіви