Висуванка УНКП у 120-му окрузі пояснила, чому знялася з виборчих перегонів

Екс-кандидат в депутати у 120-му виборчому окрузі Світлана Книшик пояснила, чому знялася з виборчих перегонів. Про це вона розповіла під час прес-конференції сьогодні, 15 жовтня.

Світлана Книшик нагадала, що в Городоцькому окрузі її висунула кандидатом в нардепи Українська національна консервативна партія.
Екс-кандидат в нардепи розповіла, що вона провела понад 100 зустрічей з виборцями. За її словами, вона під час цих зустрічей побачила, що в їхньому окрузі є інший, більш потужний кандидат, який може більше зробити для громади. Це, за словами Світлани Книшик, депутат Львівської облради Ярослав Дубневич.

Світлана Книшик додала, що рішення про зняття вона прийняла минулого тижня, після того, коли соціологічні дослідження показали, що рейтинг Дубневича вищий, ніж її.

Крім того, екс-кандидат в нардепи повідомила, що рішення про зняття вона прийняла самостійно. За її словами, Олег Соскін, лідер УНКП, від якої вона балотувалася, не заперечував проти її бажання знятися.

Світлана Книшик наголосила, що оскільки вона знімається на користь Ярослава Дубневича, то вона однозначно буде агітувати за нього і буде робити все, щоб він пройшов до ВРУ.

Архіви