Вибори відбуватимуться під гаслом зомбі

Суспільно-політичні  настрої  на сьогодні можна характеризувати двома критеріями: розгубленість і роздвоєність.  

Про це під час відеомоста між Львовом і Одесою на тему: «Як вибори до Верховної Ради 26 жовтня 2014 року вплинуть на суспільно-політичні настрої Одеської і Львівської областей», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, повідомив голова ГО «Перехід», блогер Юрій Ситник.

Розгубленість полягає в тому, що люди не побачили можливості якісних змін. Зміни персоналій, яких зараз пропонують у виборчих списках різних партії, вони не передбачають якісного оновлення парламенту, тим паче вони не передбачають зміни системи.

– Зміна системи – це не зміна політичних фігур. Якщо трохи фривольно казати, то якщо ми поміняємо контингент в борделі, то він не стане інститутом благородних дівиць, – вважає Юрій Ситник.   

Політичні партії, які вишли на перегони, мають спільну рису – вони в електоральному розумінні є певні меседжі, лозунги. Але жодна з них не подала чіткої зрозумілої стратегії., програми. Немає шляхів досягнень цілей і шляхів їх досягнення.

– До прикладу, «Самопоміч», партія нашого мера. В її програмі кожна теза починається словами «партія відстоюватиме». Тобто, є відстій, а розвитку немає, – наголосив Юрій Ситник.   

Тому, на його думку, зараз вибори відбуватимуться під гаслом реінкарнації або зомбі. Бо відбувається зомбування.

Що стосується роздвоєності, то є люди, які невдоволені незрозумілою війною, яка чомусь називається АТО, невдоволені незапровадженням воєнного стану. А з іншого боку є люди, які очікують, але не бачать зміни в системі.

Архіви