Всі акти Львівської ОДА з 1 січня офіційно публікуватимуть у газеті

Прес-конференція на тему: "Як новий порядок оприлюднення актів Львівської ОДА вплине на підвищення ролі громадськості у прийнятті важливих рішень?», 7 листопада 2011 року

1 січня 2012 року набуває новий порядок оприлюднення актів Львівської ОДА.

Про це сьогодні, 7 листопада, на прес-конференції у Прес-клубі повідомив головний спеціаліст відділу політичного аналізу та прогнозування головного управління внутрішньої політики, преси та інформації Львівської облдержадміністрації Дмитро Посипанко.

Він повідомив, що 26 жовтня цього року було видане розпорядження голови Львівської ОДА «Про затвердження «Порядку оприлюднення актів обласної державної адміністрації» від 26 жовтня 2011 року № 1112/0/5-11. Ним, зокрема, передбачається, що всі регуляторні акти ОДА, окрім внутрішньо організаційних документів, будуть публікуватися в офіційному друкованому виданні невідкладно, але не пізніше п’яти робочих днів з дня затвердження документа.

«У липні-серпні відбулись громадські обговорення цього розпорядження. Ми провели круглий стіл за участі 14 громадських організацій Львівщини, які подали свої пропозиції», – зазначив Дмитро Посипанко і додав, що майже всі зауваження громадськості були враховані.

Розпорядженням передбачено провести відкритий конкурс серед друкованих засобів масової інформації області, за підсумками якого буде укладена угода з його переможцем на 2012 рік щодо офіційного публікування актів облдержадміністрації. В ОДА впродовж цього тижня мають напрацювати умови конкурсу і сподіваються, що на нього зголоситься хоча би три газети.

«Також ми маємо розробити та затвердити Регіональну програму розвитку інформаційного простору Львівської області на 2012-2016 роки, де передбачити кошти на публікування цих документів», – повідомив Дмитро Посипанко.

Архіви