Ветмедицина зробила “Ашан” і “Львівський облрибкомбінат” взірцевими

Львівськй прес-клуб надіслав запити в головне управління ветеринарної медицини у Львівській області з проханням надати акти планових перевірок одного з найбільших на Львівщині торговельних підприємств – ТзОВ "Ашан Україна Гіпермаркет " і ПАТ "Львівський обласний виробничий рибний комбінат".

Прес-клуб отримав акти перевірок майже взірцевих підприємств, які або дуже добре готувалися до контролю, або їм просто дуже пощастило з ревізорами. 

У ТзОВ "Ашан Україна Гіпермаркет" з 13 до 15 серпня 2013 року перевіряли виробничі та складські холодильні приміщення. В акті на 10 аркушах є лише дві пропозиції до керівника гіпермаркету – "провести часткову заміну піложного покриттяв цеху переробки риби(облицювальної плитки) та укласти угоду на утилізацію відходів виробництвата протермінованої продукції з Жовківською філією державного підприємства "Укрвесанзавод". До слова, а де ранііше "Ашан" утилізовував зупсуті продукти? 
Жодних інших порушень в торговельному закладі не зафіксовано.

Аналогічна ситуація і в ПАТ " Львівський обласний виробничий рибний комбінат", який перевіряли 6 серпня 2013 року.

Нагадаємо, сьогодні прес-служба прокуратури Львівщини повідомила, що відбулася, перевірка діяльності обласного управління ветеринарної медицини та його територіальних підрозділівщодо повноти та ефективності здійснення державного контролю та нагляду у сфері охорони та раціонального використання тваринного світу, додержання Законів України «Про ветеринарну медицину», «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», «Про мисливське господарство та полювання» та КУпАП, виявила численні випадки порушення його посадовими особами порядку та якості проведення планових та позапланових перевірок мисливських господарств. 

Окрім того, прокуратура Львівщини констатувала, що заходи до усунення порушень та притягнення до встановленої законодавством відповідальності винних у їх допущенні осіб не вживаються. Та й інспекційна робота цього управління та його підрозділів не завжди спрямована на реальне усунення (припинення) порушень, оскільки виконання внесених інспекторами приписів ніхто не контролює. 

У ході перевірки прокурори виявили й інші порушення вимог чинного законодавства. Але за все це, як інформує також прес-служба прокуратури Львівщини, 16 посадових осіб керівного складу головного управління ветеринарної медицини та його територіальних підрозділів притягнуто лише до дисциплінарної відповідальності.

Архіви