Весільна та вечірня колекція 2011 року Оксани Мухи “VOYAGE” буде презентована 31 жовтня 2010 року у Львові.

Оксана Муха є  українським дизайнером  весільних та вечірніх суконь.  У моделі Оксани Мухи одягнуті, зокрема,  вірменське сопрано Анна Касьян і французька кінозірка Мелані Маудран.

 

Оксана Муха представить свою колекцію 2011 року «VOYAGE» на ексклюзивному показі, який відбудеться 31 жовтня 2010 року о 20.00 в Будинку вчених. На показі запрошені гості зможуть побачити більше 100 суконь дизайнера, що стане заключною подією Lviv Fashion Week 2011.

 

Колекція 2011 року називається «VOYAGE» – як віддзеркалення географічного поширення суконь у всьому світі через наших міжнародних партнерів, – розповіла Оксана Муха. – Оскільки наші клієнти є як у країнах Сходу, так і Заходу, де мода кардинально відрізняється, ми зробили колекцію різностильовою, аби жінки всього світу могли одягатися у вироби, що відповідають їхнім смакам у весільному та вечірньому одязі. 31 жовтня на подіумі Будинку вчених буде представлено стильовий «мікс» Європи та Азії.

Для Європи, наприклад, запропонуємо широкий спектр силуетів: від класики 60-70 років (Діор та Шанель) – до сучасності, тобто поєднання романтичного і класичного стилів, в якому переважатиме романтична складова.

Колекція 2011 року відрізнятиметься від колекції 2010 року новими тканинами, оздобленням, формами і лініями. У ній використана ексклюзивна сировина компанії Jakobs Schleifer, нові кристали колекції 2012 року Swarowski та майже вся гама кольорів, залежно від країни, на яку орієнтована сукня. Домінантними є жовта, червона та чорна барви. У створенні майже всіх моделей використано принцип дуалізму – поєднання двох кольорів.  У сукнях, де зроблено акцент на романтику,  обмежилися однією кольоровою гамою.

Розпочинатимуть і закриватимуть показ весільної та вечірньої колекцій ексклюзивні сукні.  Зокрема, у Львові буде продемонстрована сукня з колекції 2011 року «Julie», яка викликала захоплення в найсуворіших критиків Франції, та модель «Taylor», яку відібрали для VIP-виставкового залу в “Carrousel du Louvre”.

 

Довідка

Про компанію “Оксана Муха”

Весільні та вечірні сукні від Оксани Мухи створені з використанням ручної роботи, високоякісних тканин з витонченим декором, мережив, паєток, кристалів Swarovski і квітів ручної роботи. 

 

У 2010 році редактори престижного французького журналу "Marions-Nous!" обрали сукню компанії «Zhasmin-11» для обкладинки вересневого номеру їхнього видання. У жовтні 2010 року в Парижі на показі в “Carrousel du Louvre” сукня «Oksana» закрила дефіле, а сукня колекції 2011 року “Julie” викликала захоплення в найсуворіших критиків Франції. 

Плаття від Оксани Мухи продають у весільних салонах Львова, представництвах компанії в Києві, Москві, в інших містаx України і Росії, а також в країнах Європи, Африки та Америки.

 

Архіви