Усі політпроекти у виборах займалися демагогією, популізмом і перекручуванням

Таке враження, що ми обираємо 158 президентів і 235 партій в парламент, а не кандидатів до місцевих рад, які будуть вирішувати конкретні питання.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі менеджер з комунікацій ГО «Європейський діалог» Дмитро Посипанко.

– Якщо розглянути всю виборчу кампанію, то це дуже мало схоже на виборчий процес. В основному всі політичні проекти, які беруть участь у цих виборах, займаються трьома речами, якими постійно і займалися. Це – популізм, демагогія і перекручування дійсності. Оскільки всі їхні передвиборчі лозунги буди побудовані на боротьбі за потрапляння в парламент, а не за місцеві вибори, – каже він.

За словами Дмитра Посипанка, залишається відкрити питанням – як політичні партії в районній чи обласній радах будуть захищати Батьківщину, будувати контрактну армію чи змінювати тарифи.

– Крім того, державні службовці не взяли виборчої відпустки і агітували в робочий час. Також люди балотуються на якусь посаду без чіткого розуміння, що вони будуть робити. Усі говорять загальними фразами, усі повторюють виборчі лозунги партій, які прописані на біллбордах, – каже менеджер з комунікацій ГО «Європейський діалог».

Архіви