Управлінню інженерного господарства ЛМР не відомо про те, що процедуру державних закупівель боллардів для Львова виграла харківська фірма

Пригоди з придбанням італійських боллардів для Львова сьогодні одержали несподіване продовження. В.о. директора департаменту управління інженерного господарства Львівської міської ради В.Олійник пів години тому надіслав електронного листа, в якому повідомив на запит Прес-клубу, що – цитуємо цю відповідь – "у 2013 році комунальним підприємством «Львівавтодор» заплановано придбати 5 боллардів на суму 200,0 тис. грн. Також передбачено придбання додаткового обладнання: відеокамери – 3 шт, переговорні пристрої – 3 шт, зчитувачі сигналу – 4 шт та ін. В загальному, на закупівлю боллардів та додаткового обладнання передбачено 480,0 тис.грн. Постачальника боллардів буде визначено за процедурою державних закупівель".

Остання фраза цієї відповіді з департаменту управління інженерного господарства Львівської міської ради варта особливої уваги: в.о. директора департаменту п. В.Олійник 28 серпня нічого не знає про те, що тендер уже відбувся 23 травня 2013 року і його виграла харківська компанія «Перипротект", про що повідомив Прес-клуб в.о.директора ЛКП «Львівавтодор» Є.Калитич ( читайте сьогоднішню ранкову інформацію "Для Львова болларди в Італії за півмільйона гривень закупила компанія з Харкова" ).

Отже, управління інженерного господарства Львівської міської ради не знає, що робить ЛКП «Львівавтодор». Цікаво, що то були за підприємства, які програли у тендері, організованому ЛКП "Львівавтодор", про який навіть не здогадуються його куратори у міській Ратуші?

Архіви