Україною зацікавилися представники азійських ринків, – віце-президент ЛТПП

Львівщина не є представником великого експортного бізнесу, однак наші невеликі активні компанії активно прориваються на європейські ринки з продуктами харчування.

Зараз ми не можемо похвалитися зростанням експорту попри всі можливості і сприяння. Це пов’язано з проблемами на Сході України, з війною, в тому числі й торгівельною. Про це сьогодні, 23 грудня, під час прес-конференції «Ризики для мікро, малого і середнього бізнесу у 2016 році. Як їх мінімізувати», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник управління міжнародних економічних зав’язків, віце-президент Львівської ТПП Володимир Коруд.

– Проте статистика свідчить про зростання активності підприємців малого та середнього рівня, які хочуть розвивати свій експорт не лише до країн ЄС, але й до інших країн, – каже він.

За його словами, Європейський Союз надає достатньо преференцій для українських підприємців, і пільги з часом будуть збільшуватися.

– Коли почала працювати зона вільної торгівлі з Європейським Союзом, інтерес до України зріс з боку великих азійських ринків – Китаю, Туреччини, Ірану, Іраку. Це означає, що інші гравці світового ринку зрозуміли: можна торгувати з Україною.

Але зараз, за його словами, найбільша співпраця відбувається з Польщею.

– Польща – наш найбільший стратегічний партнер. З польськими партнерами у нас укладено найбільше угод і проектів. Хоча не варто забувати і Німеччину, – Володимир Коруд.

Він нагадав, що Львівщина не є представником великого експортного бізнесу, однак наші невеликі активні компанії активно прориваються на європейські ринки з продуктами харчування.

Архіви