Україна може вийти на світовий ринок озброєння з ППО, – політик у Львові

Якщо українська влада почне згадувати про відновлення свого ядерного потенціалу, то друзів в України в світі не стане.

Про це сьогодні, 12 липня, під час прес-конференції на тему: «Новий курс України: виклики та перспективи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив народний депутат України трьох скликань, голова Всеукраїнського громадського правозахисного руху «Сила права» Андрій Сенченко.

За його словами, є інші ефективні приклади озброєння в державі. 

– Я інженер, мій фах – твердопаливні ракети. І як фахівець у цій сфері, хочу зауважити, що Україна залишилася без повітряної оборони. І тут ми маємо певний потенціал. Я маю на увазі Жулянський машинобудівний завод, який випускав ракетні комплекси С-300. І в нас ще не втрачено певний інженерний потенціал. Ми здатні збудувати свій щит та вийти на світовий ринок озброєння, – повідомив він. 

Народний депутат України зазначив, що країна ніколи не виробляла літаки-винищувачі. І, навряд чи, найближчими роками розпочне. Але виготовляти гелікоптери може. 

Також, на його думку, Україні варто відновити військово-морський флот. 

– У нас були певні експерти, які вважали, що Україні вистачить морських частин прикордонників, які захищають наші економічні інтереси. Зараз Україна розплачується за таке. Наші морські родовища, які є на відстані 90 км від узбережжя Одещини, захоплені російськими військовими. І вони качають газ до окупованого Криму, – говорить Андрій Сенченко. 

Архіви