УДАР через депутатські пільги погрожує заблокувати Раду

Для того, щоб скасувати депутатські пільги потрібно буде вдаватись до радикальних заходів, припустив 25 березня під час круглого столу «ЧЕСНО про 100 днів роботи народних депутатів Львівщини» народний депутат від партії УДАР Ярослав Гінка.

«Я не виключаю, що для скасування депутатських пільг потрібно буде вдаватися до радикальних заходів, як це потрібно було для персонального голосування», – сказав Ярослав Гінка.

У коментарі для ZAXID.NET нардеп уточнив, що парламентська більшість, очевидно, не буде підтримувати скасування пільг: «Тому, мабуть, будемо вдаватись до блокування трибуни».

Окрім того, представник УДАРу зазначив, що як нардеп скористався лише проживанням у готелі «Київ» і одного разу проїздом у потязі. Його колега по фракції Ярослав Дубневич своєю чергою запевнив, що жодними пільгами не користується.

Присутній на круглому столі нардеп від ВО «Батьківщина» Ігор Васюник розповів, що двічі чи тричі скористався правом перельоту, а його колега Михайло Хміль повідомив, що проживає в номері готелю «Київ» і кілька разів скористався пільговим перельотом в Київ.

Водночас, всі присутні народні депутати запевнили, що готові підтримати вимоги руху ЧЕСНО щодо скасування 18-ти з 40-а депутатських пільг. Зокрема, ЧЕСНО пропонує скасувати 12 пільг чинних депутатів, серед них: право депутата на отримання у власність жилого приміщення; пільги депутатів на безкоштовне використання ЗМІ; матеріальну допомогу депутатам на оздоровлення під час відпустки; замінити безкоштовний проїзд депутата на всіх видах транспорту на лімітовану річну суму та ін.

Архіви