У «ПриватБанку» відновлені кредити на житло і розпочаті на вживані авто

З 8 червня у «ПриватБанку» стартувала програма іпотечних кредитів. До цього останній такий кредит банк надав 8 років тому.

Про це сьогодні, 26 червня, під час прес-конференції на тему: «ПриватБанк 2017 – нові програми та можливості для клієнтів», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив керівник бізнесу «Споживче кредитування» західного ГРУ ПАТ КБ «ПриватБанк» Іван Ходань.

– Тепер клієнт може придбати жито в кредит. Особливо це актуально для молодих сімей та тих, кому не вистачає певної суми. Ми дали найнижчу відсоткову ставку на ринку – 17,9 відсотків річних на первинному ринку житла та 22,9 відсотки на вторинному ринку, – стверджує працівник банку.

Оформити такий кредит можна у «Приват24» в розділі «Кредити».

– Через півгодини, після того, як ви подасьте заявку, з вами зв’яжеться наш працівник. І ще за 20 хвилин ви отримаєте попереднє рішення, чи вам нададуть цей кредит, – обіцяє Іван Ходань.

Цей кредит надають на двадцять років. Але надають його тільки офіційно працевлаштованим і тим, хто має офіційні доходи та вік – від 26 до 60 років.

– За ці два тижні, тобто з 8 числа, ми вже отримали 50 заявок, з них сорок вже мають позитивне рішення. Три кредити – на стадії оформлення, – розповідає керівник бізнесу «Споживче кредитування» західного ГРУ ПАТ КБ «ПриватБанк».

Відмовили тим, у кого – поганий фінансовий стан і хто є неплатоспроможним.

Також у кредит можна придбати будь-яке, вживане чи нове, авто. Рішення про надання кредиту буде впродовж десяти хвилин.

– Більше ніхто, крім «ПриватБанку», не кредитує купівлю вживаних авто, – каже він.

За його спостереженнями, найбільше кредитів беруть саме для купівлі вживаних авто, тому що вони дешевші.

Архіви