У поразці ВО «Свобода» на виборах винен я, – Руслан Кошулинський

Львівська обласна організація ВО «Свобода» має намір відновити позиції, які вони втратили за ці кілька років в області та повернути довіру виборців.

Про це під час прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив новообраний голова Львівської обласної організації ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.

Досягти своєї мети «свободівці» мають намір до місцевих виборів. За словами Руслана Кошулинського, на цей же час він пророкує і позачергові президентські вибори.

За словами Маркіяна Лопачака, після провалу на виборах, був проведений аналіз чому так сталося та зроблені висновки.
– Розпочали ґрунтовну перевірку усіх осіб, яких ми делегували у Львівській області на всі посади та усіх депутатів усіх рівнів. Однозначно ми зараз будемо приділяти велику увагу дисциплінарним моментам, – каже він.

Керівництво ВО «Свобода» передбачає, що кількість дисциплінарних застосувань до членів партії, які не працювали або шкодили організації, буде вагома. Тобто, декого виключать, а дехто піде сам.
– Ми вважаємо, що ми зараз частково позбавили себе якісної комунікації з нашими прихильниками. Ми втратили з об’єктивних і суб’єктивних причин діалог з нашими виборцями. Ми не змогли донести нашої позиції, – каже новообраний голова Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Проте всю вину за поразку на виборах Руслан Кошулинський взяв на себе. За його словами, він, як керівник штабу, працював недостатньо добре. От тому і такі результати. – У 2012 році, коли перемогла ВО «Свобода», не було стільки «правих» партій. Не було «Народного фронту», не було партії Гриценка, не було «Правого сектору», не було блоку Порошенка. Хоча це не є виправданням. Вважаю, що це як у футболі: виграє команда, програє тренер. Тут програв тренер, тобто я. Це єдине прізвище, яке я вважаю за необхідним оприлюднити, – каже він.

Архіви