У лютому стартує гендерний моніторинг ЗМІ 24 областей України

Волинський прес-клуб у партнерстві з Гендерним центром Волинської області, Незалежною громадською мережею прес-клубів України розпочинають наступну хвилю з розвитку гендерної чутливості українських медіа та формування недискримінаційного суспільства.

Про це повідомили організатори проекту.

– Уже в лютому стартує гендерний моніторинг друкованих та інтернет-видань 24 областей України, який має на меті простежити динаміку гендерної чутливості медіа (попередній моніторинг було проведено в 2017 році), а також аналіз редакційних політик регіональних медіа щодо наявності в них недискримінаційного компоненту, – повідомила керівниця проекту Богдана Стельмах.

Крім цього, проектом передбачено запровадження тематичних рубрик у 10 друкованих та інтернет-виданнях, проведення Гендерної медіа-школи, гендерних медіа-кав’ярень, конкурсу журналістських матеріалів і Гендерного медіа-форуму.

За всіма новинами стежте на сайті Волинського прес-клубу та прес-клубів інших обласних центрів, а також у мережі Facebook.

Довідка

Проект «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» виконує Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волинської області та Незалежна громадська мережа прес-клубів України за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews.

Архіви