У Львові вимагають ввести кримінальну відповідальність за пропаганду гомосексуалізму

МГР «Територія Правди» зібрав протягом двох тижнів у Львові близько 17,5 тисяч юридично оформлених підписів громадян за введення в Україні кримінальної відповідальності за пропаганду одностатевих відносин у рамках марафону «Стоп гомосексуалізму!». Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова МГР «Територія правди» Олександр Савченко.

За його словами, щодня лише в одному наметі у центрі міста активісти збирали понад тисячу підписів проти одностатевих відносин. «Люди на це реагують, вони проти», – наголосив О. Савченко.

Він зазначив, що копії зібраних підписів будуть передані депутатському корпусу Львівської міської ради, аби міські обранці як представники громади міста під час сесії висловили свою позицію щодо гомосексуалізму.

Окрім цього, копії підписів будуть передані у Київ в громадську організацію «Любов проти гомосексуалізму», до якої мають надійти також копії підписів проти гомосексуалізму та за введення кримінальної відповідальності за його пропаганду, зібраних в усіх областях України.  Ці підписи будуть передані групі депутатів Верховної Ради, які також виступають проти одностатевих відносин.

«Ми не виступаємо проти людей, які мають одностатеві стосунки. Ми проти цього явища і його популяризації», – підкреслив Олександр Савченко.

Архіви