У Львові відкрили спортзал «Цитадель»: діти соціально незахищених категорій зможуть займатися безкоштовно

У Львові відкриють соціально-спортивний зал «Цитадель» (вул. Залізнична 20, 2 корпус), загальна площа 270 кв м. Тут зможуть займатися діти із соціально незахищених сімей. Про це під час прес-конференції повідомили організатори.

Така ініціатива належить ГО «Центр досліджень молодіжного руху» та «Щире серце», молодіжній ініціативі «ЗСУВ», руху «Твереза Україна».

Як пояснила представник ГО «Центр досліджень молодіжного руху» Вікторія Гладишева, ініціатива активістів мала за мету допомогти дітям проводити вільний час не на вулиці, а з користю в спортзалі.

Водночас координатор руху «Твереза Україна» Зеновій Станішевський наголосив на тому, що нині в Україні є страшна статистика: за даними ВООЗ ми займаємо перше місце за рівнем дитячого алкоголізму в світі. Також він зауважив на тому, що нам нав’язали стереотип, начебто жодне свято не може обійтися без алкоголю, начебто курити і вживати алкоголь – модно.

Заклад має два зали: один площею 70 кв м, інший – має 200 кв м (там є мати для вільної боротьби). Як пояснили активісти, спортзал вони створювали власним коштом і лише для себе. Втім, таки вирішили поділитися з дітьми: займатися там безкоштовно (місячний абонемент в залах Львова коштує 200-300 грн) також зможуть діти з соціально незахищених верств населення. Відтак, проводитиметься відповідний набір у дитячі групи.

Нині там діє секція мікс-файту (вільна боротьба). Однак, як запевнила Вікторія Гладишева, це лише початок: спортзал працюватиме у всіх напрямках. Вже через тиждень там планують відкрити нову тренувальну площу – клітку-ринг. Також хочуть поставити тенісний стіл, зробити тренажерний зал. Окрім цього, відвідувачам читатимуть лекції просвітницького характеру – на теми історії та екології. В приміщенні спортзалу також влаштовуватимуть безліч заходів: 29 червня відбудеться турнір з міні-футболу, 7 липня – фестиваль вуличного танцю. Там відбуватимуться літературні вечори та музичні концерти

Архіви