У Львові стартував польсько-український проект для ініціативної молоді

У Львові стартував польсько-український проект «Ініціативна молодь 2 – інноваційні методи навчання підприємництва в українській системі освіти».

Аналіз стану малого підприємництва в Україні показує, що останнім часом відбуваються позитивні зрушення у розвитку цього сектора ринкової економіки. Проте, є низка причин, що гальмують розвиток малого підприємництва в Україні, серед яких брак знань, досвіду та культури ринкових відносин, обмеженість інформаційного та консультативного забезпечення, недосконалість системи навчання кадрів для підприємницької діяльності.

Тому цей напрямок потребує ефективної підтримки, яка має бути спрямована на створення позитивного економічного та правового клімату в країні. А також – на формування бізнес-активності в молодіжному середовищі та навчання основам підприємницької діяльності починаючи зі школи. 


На вирішення цієї проблеми спрямований українсько-польський дворічний проект «Ініціативна молодь-2 – інноваційні методи навчання підприємництва в українській системі освіти» , як логічне продовження успішно реалізованого проекту «Ініціативна молодь – Регіональна система підготовки тренерів у сфері підприємництва в українській системі освіти» у 2012 році. Проект реалізує Фундація розвитку місцевої демократії, Малопольський інститут місцевого самоврядування і адміністрація, м. Краків та Львівська обласна громадська організація «Західноукраїнський регіональний навчальний центр» у партнерстві з Івано-Франківською громадською організацією «Ділові ініціативи». Фінансує проект Програма польської співпраці розвитку Міністерства закордонних справ «Польська допомога задля розвитку 2013». 

Мета проекту – впровадження інноваційної підприємницької освіти в українських школах I-III ступеня Західної України, яка розширить знання та навички молодих людей із започаткування та ведення бізнесу та дозволить підвищити активність молоді у започаткуванні економічної діяльності та призведе до розвитку приватного сектору, зменшення рівня бідності, а також прискорення темпу зростання робочих місць у секторі мікро- та малих підприємств. 

Долучитись до своєї діяльності проект запрошує тренерів з підприємництва, вчителів та працівників неурядових організацій та установ культури, які займаються молодіжними проблемами, з сільських районів та з малих міст Львівської , Івано-Франківської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Закарпатської областей.

Архіви