У Львові спільні патрулі Нацгвардії і міліції затримали 14 осіб за два місяці

Цих громадян підозрюють у скоєнні злочинів. Щодня в обласному центрі близько 20 патрулів Національної гвардії та міліції охороняють спокій львів’ян.

Про це сьогодні, 7 квітня, під час дискусії на тему «Військовий патруль на Львівщині: права, обов’язки і координація дій із правоохоронними та громадськими структурами» повідомив офіцер групи зв’язків із громадськістю та ЗМІ Західного територіального управління Нацгвардії, майор Олег Тіхов.

– Військовослужбовці Національної гвардії разом із працівниками внутрішніх справ патрулюють місто. І також є самостійні патрулі (НГ – ред.), – каже він.

За його словами, відомчих проблем у таких випадках немає. Скоріше, навпаки, Нацгвардія лише посилює охорону громадського порядку у Львові. Так, за останніх два місяці такі спільні патрулі затримали за підозрою у скоєнні злочину 14 осіб.

– Також наші військовослужбовці, які перебувають на Сході, і там затримували підозрюваних. Але там – це вже інше питання. Щодо вилученні зброї і боєприпасів, то такі випадки теж були. Але – не у Львові, а саме в зоні АТО, – каже Олег Тіхов. 

Архіви