У Львові репрезентують інвесторів, які вирішують проблеми з ТПВ

Львівський прес-клуб запрошує потенційних інвесторів безкоштовно презентувати у Львові їхні проекти з вирішення проблеми збирання, перевезення, утилізації і переробляння твердих побутових відходів у Львові. Про це можливим інвесторам Прес-клуб розпочав надcилати офіційні листи-запрошення. До цього списку інвесторів насамперед включені ті компанії і підприємства, що були цього літа названі Львівською міською радою, Львівською обласною державною адміністрацією і Львівською обласною радою у відповідях на інформаційні запити Прес-клубу на цю тему.

Інвесторам запропоновано такий формат публічної роботи:
– 10-хвилинна презентація інвестиційного проекту в залі Львівського прес-клубу (проспект Шевченка, 11);
– 15-хвилинна бліц-прес-конференція.

Презентації і бліц-прес-конференції Прес-клуб транслюватиме он-лайн в інтернет – на сайті Прес-клубу та на порталі «Щоденний Львів».
Це відео буде збережено для перегляду на вимогу в архіві Прес-клубу і поширено в соціальних мережах – Facebook і YouTube.

Такий формат дозволить вперше публічно і прозоро показати мешканцям Львова і області потенційних інвесторів, які дотепер змушені були подавати свої пропозиції чиновникам у кулуарах або за зачиненими дверима. З’явиться нагода відкрито і публічно продемонструвати варіанти вирішення багаторічної проблеми з очищення Львова від ТПВ і вибрати найбільш доцільну і прийнятну пропозицію.

Після вересневих презентацій у Прес-клубі у жовтні-листопаді пройдуть цільові обговорення проектів за участі представників експертних середовищ, влади, громадськості, ЗМІ. Ці обговорення також будуть показані он-лайн в інтернеті на ресурсах Прес-клубу і його інформаційних партнерів.

Презентації і обговорення будуть здійснені в рамках проекту «Адвокаційно-інформаційна кампанія для прозорого, екологічного і економічного вирішення проблеми твердих побутових відходів (ТПВ) у Львові – збирання, перевезення, утилізації, переробляння», який Прес-клуб реалізує за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та за рахунок власних ресурсів.

Потенційних інвесторів Прес-клуб просить дати відповідь про їхню участь у цих заходах до 25 серпня 2013 року. Період для презентацій: з 15 до 30 вересня 2013 року. Конкретні дата і час презентацій тих, хто знає, вміє і може вирішувати проблеми з ТПВ, будуть визначені після одержання згоди від інвесторів.

Щоденний Львів

Архіви