У Львові презентували альбом спогадів про Володимира Івасюка

Поціновувачі творчості українського композитора і поета Володимира Івасюка мають нагоду дізнатися про його життя і творчість із розповідей його родини, близьких, друзів, що увійшли до книги «Відлуння твоїх кроків… Володимир Івасюк». Чимало спогадів, а загалом їх близько півсотні, публікуються вперше.

Про це 29 вересня під час прес-конференції у Львові повідомили упорядники видання – Оксана та Галина Івасюки, Любомир Криса, які намагаються робити все, щоб підтримувати правдиву пам’ять про митця.

Більшість спогадів збирав заслужений працівник культури України Л.Криса. Він зазначив, що особисто знає друзів Володимира і вони писати не відмовлялися. Проте деякі спогади, зокрема покійного Назарія Яремчука, взято з архівів. До того ж поважний архівний спадок залишив батько Володимира – Михайло Івасюк. Вони також увійшли до видання.

Окрім спогадів, до книги увійшли газетні публікації, документи, прижиттєві інтерв’ю Івасюка та добірка фотографій, зібрані Михайлом Івасюком.

«Відлуння твоїх кроків… Володимир Івасюк» – другий том, перший – фотоальбом «Вернись із спогадів.. Володимир Івасюк» вийшов друком три роки тому.

Обидва альбоми видано за сприяння Мистецького фонду ім. Короля Данила. До видання «Відлуння твоїх кроків… Володимир Івасюк» долучився і БФ Олега Наставського.

Архіви