У Львові покажуть роботи хлопчика, який малює ногою і вироби з бісеру від незрячих дітей

У львівському палаці залізничників (Рокс) сьогодні влаштовують безкоштовний благодійний концерт для збору коштів хворим на лейкемію та дитячий церебральний параліч.

Благодійний вечір "Дорогою любові і добра" ініціює ГО "Фонд Архистратига Михаїла". Як розповів Михайло Кондрин, організатор заходу, під опікою фонду перебуває близько 20 дітей. Кожній з них на лікування та підтримку потрібно щонайменше 38 тисяч доларів на рік.

“Ми організовуємо цей благочинний вечір, щоб донести до людей наші ідеї. А також, щоб зібрати гроші діткам на лікування. Усі витрати беремо на себе. А щоб зібрати кошти, поставимо в ряд скриньки. Люди зможуть пожертвувати стільки, скільки захочуть самі”, — додає Михайло Кондрин.

У фойє палацу організатори облаштують виставку робіт дітей, хворих церебральним паралічем. “У нас є, до прикладу, Богданчик, який малює ногою. Незрячі дітки плетуть з бісеру. Їх роботи також можна буде побачити”, — каже Михайло Кондрин.

Захід розпочнеться о 17.00 у палаці по вулиці Федьковича, 54. Всього зал палацу вміщає 500 місць. 80 з них вже зайняті запрошеними гостями. Решта людей також можуть безкоштовно насолодитися концертом і пожертвувати кошти на доброчинність.

На сцені виступатимуть заслужений артист Молдови Валерій Степовий, заслужені артисти України Леся Боровець, Богдан Дворник, Оксана Муха, Марія та Михайло Мацялки, а також дитячі колективи і ансамблі — “Струмочок” УТОС та зразковий вокально-хореографіний ансамбль “Сонечко”.

Архіви