У Львові на стовпі ганьби вивісили 20 нардепів від Львівщини

Сьогодні на площі Ринок у Львові на стовпі ганьби розмістили інформацію про народних депутатів від Львівщини та їх відповідність критеріям доброчесності.

Як пояснили у русі «Чесно», вони обрали близько 20 народних депутатів нинішнього парламенту, які так чи інакше асоціюються з Львівщиною, і проаналізували їх діяльність на відповідність критеріям, які раніше були запропоновані рухом «Чесно».

Зокрема, на стовпі ганьби можна побачити профілі Оксани Білозір, Володимира В’язівського, Олександра Голуба, Василя Горбаля, Олександра Горошкевича, Олександра Гудими, Степана Давимуки, Івана Деньковича, Володимира Зубика, Ярослава Кендзьора, Степана Курпіля, Володимира Пилипенка, Андрія Парубія, Петра Писарчука, Тарас Стецьківа, Тараса Чорновола, Андрія Шкіля, Володимира Яворівського.

Як повідомлялось, з 450 представників нинішнього парламенту лише три повністю відповідають цим критеріям доброчесності. Є серед них і представник Львівщини – Олександр Гудима. Інші, навпаки, не відповідають тим чи іншим критеріям.

Нагадаємо, депутатів оцінювали за шістьома критеріями:

– відсутність фактів порушення прав і свобод людини;

– незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців;

– непричетність до корупційних дій;

– прозорість задекларованих доходів і майна, їх відповідність способу життя;

– особисте голосування в парламенті;

– участь у засіданнях парламенту і у роботі комітетів – не менше 75%.

Архіви