У Львові на 117-му окрузі лідирує Васюник, – дослідження

Згідно з соціологічним дослідженням, проведеним українським фондом «Громадська думка» лідером в одномандатному окрузі №117 є кандидат від Об’єднаної опозиції Ігор Васюник, який набирає 27,7% голосів.

Про це на прес-конференції 15 жовтня повідомив директор фонду Володимир Подгорнов.

Згідно з оприлюдненими даними, друге місце на окрузі наразі займає кандидат від партії УДАР Оксана Юринець, набираючи 20,1% голосів. Третє місце у самовисуванця Тараса Стецьківа, який має 16.3%.

На запитання, чи можливо ще ліквідувати розрив між першим і другим місцем Володимир Подгорнов зазначив, що наразі Оксана Юринець має певний запас, адже рейтинг партії УДАР в 117-му окрузі є вищим, аніж її особистий. Окрім того соціолог не виключив можливості зняття когось з менш рейтингових кандидатів на користь більш рейтингових, що теж може внести свої корективи. Водночас Володимир Подгорнов зазначив: «Розрив настільки великий, що за такий короткий час його важко подолати».

Окрім того соціолог не погодився із тезою, що у Львівській області опозиція втрачає свої позиції, підтвердивши лише тенденцію до зростання рейтингу партії УДАР.

Нагадаємо, згідно з дослідження соціологічної групи «Рейтинг», якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку жовтня 2012 року перемогу здобула б Партія регіонів, яку підтримують 23% опитаних, які мають намір брати участь у виборах. Приблизно рівна кількість виборців підтримують партію УДАР (17,9%) та Батьківщину (16,5%).

Архіви