У Львові має бути менше чиновників, але з вищою зарплатою, – депутат

У Львові має бути менше чиновників, але з вищою зарплатою. І не 10 відповідальних в одному департаменті, а один, з якого можна буде спитати.

Про це сьогодні, 21 вересня, на прес-конференції-звіті заявив депутат Львівської міської ради від партії «УДАР» Ярослав Гінка.

Він сказав, що найперше, про що хотілось би почути на сесії міської ради, це про нову структуру ради.

«Наскільки я знаю, вже підготовлена нова структура. Ми її читали, нам вона не дуже підходить, тому ми вносимо корективи. У нас є наш варіант структури міської ради. І власне кажучи, є певне непорозуміння з частиною депутатського корпусу. Але ми приймемо в будь-якому разі ту структуру, яку запропонують і за яку буде голосувати більшість, тому що найнеобхіднішим кроком зараз є змінити ту структуру міської ради, яка є неефективною», – сказав він.

Депутат Львівської міської ради від партії «УДАР» Анатолій Крачковський зазначив, що зараз у міській раді є унікальна картина – є департаменти і є заступники міського голови. Наприклад, департамент гуманітарної політики і заступник голови з питань гуманітарної політики.

«Тобто це є практично ті самі структури, які займаються тим самим. У результаті це і додаткове візування, додаткові папери і біганина по коридорах міської ради. Ми стараємося максимально це спростити, щоб людина, прийшовши у міську раду і подавши свої документи в єдине вікно, максимально швидко змогла отримати чітку відповідь», – сказав він.

«І я думаю, що міський голова мав би винести нову структуру на розгляд міської ради і депутатська більшість мала би проголосувати. І ще нам потрібно змінювати виконком, тому що в нас діє виконком ще з минулої каденції. Це, в принципі, суперечить законодавству, але всі закривають очі», – додав Ярослав Гінка.

Архіви