У Львові комуністи та «Свобода» обмінялися планами на 22 червня

омуністи і представники ВО «Свобода» планують провести свої заходи у Львові 22 червня.

Про це 3 червня на бліц-дебатах у Незалежному громадському прес-центрі «Львівський вибір» на тему «Що робити, аби «чорна» дата – 22 червня – не стала «червоною?» повідомили перший секретар ЛОК КПУ Михайло Стула та депутат Львівської міськради ВІД «Свободи» Андрій Хомицький.

Як повідомив Хомицький, представники «Свободи» вийдуть на вулиці Львова з плакатами із зображенням безчинств, які здійснювалися в Україні під червоним прапором. «Треба нагадувати львів’янам про ту трагедію, яку приніс на територію Галичини червоний фашизм. Тому ми вийдемо з плакатами, табличками – покажемо всі розстріли, які здійснювалися НКВД під червоним прапором, безчинства. Наведемо факти незаангажованих істориків», – повідомив Хомицький.

У той час, за словами Стули, комуністи підуть на кладовища. «22 червня ми, як і в радянські часи, прийдемо на могили і на меморіальні кладовища і поклонимося тим, хто поклав свої голови за визволення Львова – за незалежну Україну», – сказав Стула.

Комуніст зазначив, що ЛОК КПУ не планує звертатися до суду щодо заборони проведення заходів їх політичними опонентами: «Ми жодного разу не зверталися до судів по якихось заборонах. Кожна людина має право на волевиявлення. Є Конституція і закони України. Ініціювання до судів ми не робили і не будемо робити на даному етапі».

У той час депутат-свободівець не виключив можливості звернення до суду про заборону проведення масових заходів 22 червня.

«Звичайно, якщо треба буде, ми звернемося до суду, бо ми турбуємося про львів’ян. Знаємо, що можуть приїхати сюди дещо неадекватні молодчики. Приїде пан Затулін. Навіщо львів’янам зустрічатися з ними на вулиці?!», – пояснив Хомицький

Архіви