У Львові колядники планують обійти всі родини і зібрати 2,5 млн грн на АТО

Якщо кожна львівська родина дасть 10 гривень, то на допомогу АТО надійде два з половиною мільйони гривень.

Про це в ефірі громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) під час розмови на тему: «Колядування на АТО» повідомив  заступник голови ГО «Борітеся – поборете» Євген Перепічка.
До Стрітення, до 15 лютого, Львовом будуть ходити колядники, які збиратимуть кошти для воїнів та потерпілих від АТО сказали громадські активісти ГО «Борітеся – поборете».

За словами Євгена Перепічки, їх  організація звернулася до архієпископа митрополита Львівського (УГКЦ) Ігоря Возьняка з проханням отримати благословення на колядування зі збором коштів для воїнів АТО. Владика дав благословення. Зібрані кошти будуть передані до гарнізонного храму Святих Петра і Павла у Львові.

Таке благословення, на думку капелана Львівського національного університету ім І. Франка отця Тараса Островського, є гарантією для жертводавців, що зібрані кошти потраплять саме туди, куди й передбачається – на допомогу воїнам, на закупівлю потрібного обладнання та амуніції. І хоча він не знає, чи інші волонтерські організації мають подібне благословення, однак переконаний, що якби звернулися, то отримали би його.

Звісно, будь-кому такого благословення не дадуть.
– Звертають увагу на діяльність організації та на саму особу, яка представляє її, – каже отець Тарас Островський.

За зібрані кошти передбачають купити тепловізори, оптичні прилади, автомобілі, пальне.
Активісти вже порахували, що якщо кожна львівська родина віддасть 10 гривень на АТО, то вдасться зібрати 2 млн 500 тисяч гривень.

До цієї акції вже висловили бажання приєднатися з Української православної церкви Київського патріархату. Віруючі зможуть ідентифікували колядників за опломбованими прозорими скриньками для грошей та копіями благословення архієпископа митрополита Львівського (УГКЦ) Ігоря Возьняка. Кожна копія буде пронумерована, повідомили організатори.

Архіви