У Львові хочуть заблокувати бізнес “регіоналів”

Активісти львівського Євромайдану починають акцію прямого тиску на представників Партії регіонів у Львівські області. Про це заявив сьогодні на прес-конференції один із координаторів львівської акції протесту Роман Брезіцький.

За словами Романа Брезіцького, сьогодні на львівському Євромайдані оголосять звернення до членів Партії регіонів у Львівській області з вимогою вийти з партії. В разі, якщо до цієї вимоги вони не дослухаються, то активісти акції протесту закликатимуть бойкотувати бізнес регіоналів на Львівщині.

Уповноважений коордатинатор штабу Національного супротиву у Львівській області Андрій Соколов уточнив, що йтиметься насамперед про те, аби не купувати товарів підприємств, які належать регіоналам. «Біля суперамаркету «Епіцентр» може стояти великий пікет», – додав він.

Своєю чергою депутат Львівської облради від ВО «Свобода», член штабу Координаційної ради Йосиф Ситник згадав також супермаркети «Шок» та «Ріо», а також продукцію ТОВ «Барком», яке належить голові Львівської міської організації Партії регіонів Олегу Барану.

«Нехай «Родинну ковбаску» їсть тільки «Беркут», – вважає «свободівець».

Окрім того, за словами Романа Брезіцького, сьогодні на засіданні Координаційної ради підніматиметься також питання про можливість пікетування ЛОДА. При цьому він наголосив, що пікетування має сенс лише в тому випадку, якщо вимагати відставки голови ЛОДА Олега Сала, а для цього потрібне також голосування депутатів обласної ради, значна частина яких зараз перебуває у Києві.

Нагадаємо, що голови опозиційних фракцій у Львівській облраді оголосили про готовність в той чи інший спосіб перервати договір оренди приміщень для ЛОДА.

Архіви