У Львові – каруселі. Викликали патруль

Представники виборчих штабів кандидатів на посаду міського голови Львова обміняли претензіями та звинуваченнями в «чорному піарі» під час відеомарафону на тему: «Вибори 2015: як Львів обирає міського голову», який відбувається зараз, 15 листопада, у Львівському прес-клубі.

Представник виборчого штабу кандидата на посаду міського голови Львова Руслана Кошулинського Любомир Мельничук заявив, що це є найбрудніша виборча компанія, яка тільки була у місті Львова.

– Дуже багато чорного піару. Я бачу сьогодні цілий день крутиться на каналах, які належать Андрієві Садовому, інформація, яка звинувачує нашого кандидата, – каже він.

а його словами, на Сихові біля церков роздають листівки, які не мають ніякого стосунку до Руслана Кошулинського.

– Я не знаю, чому це приписали нашому штабу і інформацію про це запустили на медіа, які належать Садовому. Просто зараз на Шафарика, 13 вдалося зупинити каруселі, які мали намір відбутися.
Викликаний патруль і зараз працюють правоохоронці, – каже Любомир Мельничук.

За його словами, незаконна агітація в школах та «чорнухи» заактовані і стануть предметом розгляду виборчої комісії та суду.

Натомість представник виборчого штабу партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Шевців зі свого боку навів фотофакти, якими звинуватив у порушені агітації своїх конкурентів.

– Зафіксовано, як представники ВО «Свобода» здійснюють поклеєння агітаційних матеріалів, які з’явилися в ніч напередодні та в день голосування. Ці агітки розвішані в Сихівському районі, на школах, на освітлювальних опорах, – каже він.

Голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький каже, що жодних скарг від представників штабів не надходило.

Архіви