У Львові явка виборців становить 36% – КВУ

У Львові явка виборців становить 36%. Активісти очікують, що до закриття дільниць підтягнуться виборці і проголосують. В області лідирують Сокальський та Перемишлянський райони.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі, повідомила прес-секретар ЛОГО ВГО «Комітет виборців України» Олександра Чоловська.

Також, за її словами, цього разу маємо не тільки пасивних виборців, але й нервових.

– На одній з дільниць, жінка взяла бюлетні, дивилася їх, потім почала кричати, що нічого не розуміє в них, питалася інших за кого голосувати. І насамкінець кинула ці бюлетні на підлогу і пішла, – каже Олександра Чоловська.

Ще на двох дільницях спостерігачі знайшли знайшли бюлетні на підвіконнях. Проте хто їх туди поклав і коли – не помітили. 

– Усі ці бюлетені були вкинуті в скриньки. Але члени комісії обіцяли, що ці бюлетні будуть визнані під час підрахунку голосів недійсними, – каже вона.

За словами директора експертно-дорадчого центру «Правова аналітика» Мар’яни Булгакової, якщо бюлетень буде чистим, то його мають визнати недійсним.

– Проте тут доведеться простежити, щоби в ньому хтось не дописав замість виборця, – каже вона.

Архіви