У Львові через каналізаційні люки – 5 ДТП, міліція каже, що аварійних ділянок немає

У 2012-2013 роках на Львівщині через відсутні каналізаційні люки трапилося 6 дорожньо-транспортних пригод. Про це у відповіді на запит Львівського прес-клубу повідомили в УДАІ Львівської області.

У 2012 році, трапилось дві дорожньо-транспортні пригоди. 

Перша – 25 червня 2012 року о 22-й  годині у Львові на проспекті Червоної Калини (поблизу ринку Шувар) водій легкового автомобіля марки «КІА Мagentis» (номерний знак ВС 1141 ВТ) Демчина А.І. наїхав на перешкоду – відкритий люк оглядового колодязя. Внаслідок ДТП автомобіль отримав технічні пошкодження. За недоліки в утриманні вулично-дорожньої мережі на начальника відділу комунального господарства Сихівської райадміністрації м.Львова Західного В.П. складено протокол за ч. 4 ст. 140 КУпАП.

Друга ДТП сталася 2 липня 2012 року о 13.00 год. у Львові на вулицях Стрийська-Гвардійська. Водій легкового автомобіля марки «ВАЗ 21099» (н.з. ВС 7652 ВІ)  Солдан А.М. наїхав на перешкоду. Внаслідок ДТП автомобіль отримав технічні пошкодження. За недоліки в утриманні вулично-дорожньої мережі – відкритий люк оглядового колодязя – на головного спеціаліста відділу комунального господарства Франківської райадміністрації Гук Р.А. складено протокол за ч. 4 ст. 140  КУпАП.

У 2013 році з 1 січня дотепер скоєно 4 дорожньо-транспортні пригоди.

23 травня о 21.30 у Львові на вул. Дунайській, 6а, водій автомобіля марки «Нісан» (д.н.з. ВС 2293 СІ) Засадний Л.М., наїхав на перешкоду. Унаслідок ДТП – через відсутню решітку дощоприймача – автомобіль отримав технічні пошкодження. За недоліки в утриманні вулично-дорожньої мережі на головного спеціаліста ВКГ Сихівської РА Матківського І.П. складено протокол за ч. 4. ст.140.

28 травня о 20.00 у Львові на вул. Житомирській водій автомобіля марки «Чері» (д.н.з. ВС 4008 АМ)  Вірун Ю.М. наїхав на перешкоду. Унаслідок ДТП – через відсутню решітку дощоприймача – автомобіль отримав технічні пошкодження. За недоліки в утриманні вулично-дорожньої мережі на головного спеціаліста ВКГ Франківської РА Гука М.Р. складено протокол за ч. 4. ст.140 КУпАП.

3 липня о 22.20 у Львові на вул. Пасічній, 88 водій автомобіля марки «Вольво» (д.н.з. АА 77 66 ВР) Грицюк П.В. наїхав на перешкоду. Унаслідок ДТП через відсутню решітку дощоприймача, автомобіль отримав технічні пошкодження. За недоліки в утриманні вулично-дорожньої мережі на начальника ВКГ Личаківської РА Равлика Ю.Б. складено протокол за ч. 4. ст.140 КУпАП.

8 серпня 2013 року о 10.00 у м. Бібрка на вул. У.Кравченко 1, Перемишлянського району, Мартинишин П.Я., начальник дільниці ТЕЛС, порушив правила норм і стандартів із забезпечення безпеки дорожнього руху, а саме не встановив кришку каналізаційного люка внаслідок чого автомобіль «ВАЗ-21013» (д.н.з. 687-57 ТВ) наїхав на відкритий каналізаційний люк та пошкодив автомобіль. За недоліки в утриманні вулично-дорожньої мережі на начальника дільниці ТЕЛС Мартинишин П.Я., складено протокол за ч. 4. ст.140 КУпАП.

УДАІ у Львівській обасті запевнило, що аварійних ділянок через відсутність каналізаційних люків на території Львова та Львівської області немає.

Архіви