У Львові більшає «нефільтрованих» депутатів

Відомо щонайменше про чотирьох кандидатів у народні депутати, яких не пустили на програму «Чесно. Фільтруй Раду». Це Ярослав Свелеба (118 округ), Світлана Книшик (120 округ), Святослав Грабовський (121) та Світлана Козинець. Офіційна причина відмови – начебто нерейтинговість кандидатів. Про це сьогодні, 31 серпня, було повідомлено під час прес-конференції у Прес-клубі.

Ярослав Свелеба розповів, що після того, як отримав посвідчення кандидата у депутати, зв’язався з представником редакційної ради телепрограми «Чесно. Фільтруй Раду» і  попросився в учасники ефіру. Однак отримав відмову. Йому вказали на низький рейтинг. У відповідь Свелеба заявив, що повідомить ЗМІ про непрозорість відбору учасників.

«Я дивився на «Чесно» як на безкоштовний майданчик для оприлюднення своєї позиції. Тепер бачимо – для багатьох він закритий», – наголосив кандидат.

Свелеба вважає себе «бідним» кандидатом, який не має коштів,щоб після агітації у «полі» розповісти про себе у ЗМІ. «Кандидатам менш відомим залишається працювати лише в «полі», бо їх обмежують в можливості отримати ефірний час».

Обурені політикою відбору на програму і Світлана Книшик, і Святослав Грабовський. За словами Книшик, її в останній момент не пустили на ефір, фактично, без пояснень, хоча запрошення було. Натомість Грабовський впевнений, що рейтинги, якими послуговується редакційна рада, є неправдивими, а потрапити в ефір можна лише за «бабло». «Хто має бабло, того в ефірі показують, а простих і чесних до ефіру не допускають. Тому кого бачите в ефірі, за того не голосуйте… Або рівні можливості для всіх, або нема ніяких правил», – заявив Грабовський.

Разом з тим ці кандидати у депутати не втрачають надії таки потрапити в телеефір. «Прийду обов’язково.. Дуже хочу взяти участь в такій передачі», – повідомив Ярослав Свелеба.

Архіви