У львівському окрузі №115 двоє кандидатів знялися на користь Михайла Хміля

Двоє кандидатів в народні депутати в Сихівському виборчому окрузі № 115 знялися з виборів на користь узгодженого кандидата у народні депутати України від Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» у Сихівському виборчому округу №115 Михайла Хміля.

Про це кандидат у народні депутати в Сихівському виборчому окрузі № 115, КУН Назар Білінський та кандидат у народні депутати в Сихівському виборчому окрузі № 115, самовисування Євген Перепічка повідомили під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Назар Білінський пояснив, що вирішив зняти свою кандидатуру на користь Михайла Хміля, бо зараз в Україні виникла така ситуація, що в парламенті потрібні люди, які впевнено зможуть відстоювати там національні інтереси.

«Те, що я знімаю свою кандидатуру, не означає, мої плани та інтереси, як політика не будуть відстояні в подальшому в Верховній Раді. Я знімаю свою кандидатуру не для того, щоб збільшити рейтинг Хміля, а для того, аби працювати в одній системі, одній опозиції до влади і здобувати набагато пріоритетніщі речі, ніж лобіювання чийогось бізнесу», – пояснив Назар Білінський.

Євген Перепічка також зазначив, що ситуація в державі вкрай складна, що після проголошення незалежності українці «програють крок за кроком», тому в новому парламенті потрібні сильні люди, які здатні на рішучі дії.

Архіви