У Дніпропетровську – найбільше кандидатів у нардепи з досвідом використання адмінресурсу

У Дніпропетровській області вже зараз зареєстровано сім кандидатів до Верховної Ради, які були помічені в застосуванні адмінресурсу на попередніх виборах. Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Дніпропетровськом на тему «Вплив адміністративного ресурсу в Дніпропетровській і Львівській областях на виборчу кампанію до Верховної Ради 26 жовтня 2014 року», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, повідомила представник громадського руху «Чесно» в Дніпропетровську Зоя Красовська.

За її словами, цього разу громадські активісти зосередилися наразі тільки на двох критеріях щодо кандидатів – фінансова прозорість та причетність до минулої влади.

– На минулих виборах  майже всі кандидати, які пройшли до Ради, були помічені у використанні адміністративного ресурсу, – стверджує Зоя Красовська.

За її словами, зараз багато з них знову хочуть пройти тим самим шляхом. Проте, вона зазначає, що не завжди керівники державних органів вдаються до адмінресурсу.

– Мабуть, ще залишилася звичка директорів шкіл зганяти студентів та викладачів на якісь заходи на підтримку діючих кандидатів від влади, – зауважила громадський активіст.

А навіть якщо й були вказівки від управлінців, то директори шкіл бояться про це говорити вголос і скаржаться анонімно. Або обговорюють ситуації вдома, на кухні.

Архіви