У четвер у Львові оберуть найгарнішу дівчину з добрим серцем

8 червня у Львові відбудеться щорічний конкурс краси «Міс Львів-2017». За звання найчарівнішої львів’янки будуть змагатися 14 дівчат. Переможниця представлятиме Львів на Національному конкурсі «Міс Україна».

Про це сьогодні, 6 червня, під час прес-конференції на тему: «Представлення учасниць конкурсу «Міс Львів-2017», які 8 червня будуть боротися за головну корону міста”, що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила власниця конкурсу «Міс Львів», «Міс Львів 2009» Валерія Никифорець

За її словами, взяти участь у конкурсі може будь яка львів’янка віком від 16 до 24 років.

– Анкети заповнили кілька сотень дівчат. З них ми запросили на відбір понад 150 дівчат. З них ми відібрали 50, зробили їм фотосесію. Фотографії відправили до Національного конкурсу краси. Там вони рекомендували до участі в конкурсі 20 дівчат. Потім почалися репетиції . І з тих, хто витримав, залишилося 14, – пояснює Валерія Никифорець.

Торік найкрасивішою дівчиною та володаркою титулу «Міс Львів-2016» стала Любов Бакай. Ще кілька днів вона утримуватиме цей титул. А в четвер передасть його своїй наступниці.

– Цей рік був дуже насиченим. Чи не щодня я отримувала запрошення на відео та фотозйомки. Дуже багато запрошень отримувала щодо роботи. Цей конкурс дійсно відчиняє дуже багато дверей, – мотивує Любов Бакай наступну володарку титулу «Міс Львів». 
«Друга віце-міс Львів-2015» та «Королева України-2017» Сніжана Танчук згадала, що її дорога до конкурсу краси так само починалася зі львівського конкурсу.

– Конкурс «Королева України-2017» – це конкурс краси та таланту. Він скерований на соціальну активність дівчат. Дівчата мають закликати людей припинити насилля та війну в світі, – розповіла Сніжана Танчук.

За словами Валерії Никифорець, у четвер, крім титулу «Міс Львів», дівчата мають шанс отримати титул «Перша віце-міс Львів», «Друга віце-міс Львів»., «Міс Усмішка», «Міс Симпатія», «Міс Фото».
– «Міс Фото» обирають усі мешканці міста. На сайті 032 виставлені всі фотографії дівчат. І львів’яни мають можливість проголосувати за дівчину, яку вподобають. За результатами цього голосування ми і присудимо це звання, – говорить Валерія Никифорець.

Між собою красуні оберуть найбільш товаристську дівчину, якій нададуть титул «Міс Дружба». А також буде присуджено спеціальну номінацію «Міс Добре Серце».

– Наш конкурс краси – це платформа для реалізації соціальних ініціатив. Будь-який львів’ян може запропонувати втілити певну соціальну ініціативу. А ми долучаємося до реалізації. Отож, цього року ми реалізували проект «Подаруй дитині мрію». Дівчатка відвідали дитячі притулки, спілкувалися з дітками. А дітки малювали свої мрії, які наші дівчатка намагалися реалізувати. Наприклад, одна дитина мріяла полетіти в космос. Туди ми не змогли відправити, а ось політати на повітряній кулі – змогли, – каже власниця конкурсу «Міс Львів».

За її словами, за результатами цієї роботи одна з дівчат і отримає титул «Міс Добре Серце».

Довідка від організаторів

У четвер, 8 червня, оберуть дівчину, яка увесь рік носитиме почесне звання «Міс Львів-2017». Подія відбудеться о 19:00 у Львівському національному театрі опери і балету ім.Соломії Крушельницької. Цьогорічний конкурс обіцяє гранд-шоу за участі чотирнадцяти красунь і музичних гостей свята, серед яких – Христина Соловій (фіналістка пісенного конкурсу «Голос країни»), Марія Яремчук (фіналістка телепроекту «Голос країни»), Tayanna (українська співачка, композитор і поетеса; солістка музичного проекту TAYANNA), Ivan NAVІ та Kishe.

Архіви